KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144556

nr 1714 4556

Oidentifierad konstnär. Signerad B O, 1933, porträtt. Olja på pannå, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:44:00

28/7 18:34:00 1      Vinnande bud